01 квітня 2014, 10:45

Роль захисту об’єктів права інтелектуальної власності в бізнесі

Теорія і практика

Опубліковано в №14 (408)

Ірина Новак «ВіКонсалт Про, ПЮФ» Спеціаліст з інтелектуальної власності

При започаткуванні будь-якого бізнесу головним фактором успіху є початковий капітал. Саме від того, скільки коштів має підприємець, залежить масштабність нової справи та її якість. Для того щоб отримувати в майбутньому прибуток, спочатку потрібно побудувати систему, яка буде його приносити, а така побудова часто потребує чималих капіталовкладень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Розглянемо один зі шляхів вкладання коштів з метою отримання прибутку. Отже, якщо підприємство виробляє продукцію або надає послуги, ймовірно, воно часто використовує і створює інтелектуальну власність. Якщо це так, то необхідно систематично обмірковувати кроки, необхідні для охорони, управління та захисту інтелектуальної власності з тим, щоб отримати від володіння цією власністю найкращі комерційні результати. Якщо ви плануєте використовувати інтелектуальну власність, що належить іншим особам, то ви повинні подумати про її купівлю або про придбання прав на її використання шляхом одержання ліцензії з тим, щоб можна було скористатися правомірно правами на таку власність та отримати прибуток.

Як же здобути права на інтелектуальну власність і коли вони мають сенс?

Один і той самий продукт або послуга можуть охоронятися різними формами прав інтелектуальної власності, які охоплюють різні аспекти продукту або послуги.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати