17 вересня 2019, 13:10

Levi Strauss та YSL вирішили суперечку

Опубліковано в №38-39 (692-693)

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Levi Strauss & Co і будинок моди Yves Saint Laurent (YSL) уклали мирову угоду, поклавши край суперечці про порушення прав на товарний знак між сторонами. 06.08.2019 р. в Окружному суді США північного округу Каліфорнії бренди вирішили відхилити всі претензії один до одного.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як повідомляє WIPR, врегулювання настало менше ніж через рік, після того як Levi звинуватив YSL у порушенні прав на товарний знак та ослабленні його знаменитої марки «Пристрій з вкладками» у листопаді 2018 р.

Також Levi висунув звинувачення у недобросовісній конкуренції. Спірним товарним знаком є текстильний маркер, або ідентифікатор бренду, зазвичай червоного кольору, який вшивається в один зі швів таких предметів одягу як джинси, куртки та сорочки. У своїй первісній скарзі Levi зазначив, що його торгова марка «Пристрій для вкладок» використовується з 1936 р. і забезпечує «ідентифікацію виду» продуктів Levi Strauss». Він стверджував, що YSL порушує його торгову марку, виробляючи та продаючи джинси з «дуже схожими» кишеньковими пристроями, додаючи, що це може заплутати споживачів.

«Якщо YSL не буде обмежений цим судом, він продовжить та/або розширить свою незаконну діяльність, а також продовжить завдавати велику та непоправну шкоду і травми Levi Strauss», — заявили в Levi.

Levi попросив суд про потрійне відшкодування збитків, прибутку YSL, отриманого від продажу оспорюваних продуктів, а також гонорарів адвокатів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати