15 січня 2013, 22:50

Проблемні питання розірвання господарських договорів оренди в судовому порядку

Практика та поради

Опубліковано в №01-02 (343-344)

Дмитро Величко «Юрінтерком, ТОВ» Юрист відділу судової практики

Питання примусового припинення орендних відносин у зв’язку з сезонними коливання попиту на оренду нерухомості та наслідками світової фінансової кризи в останні роки набуває все більшої актуальності в нашій країні. Оскільки через зазначені причини або орендодавець знайшов більш «вигідного» клієнта або орендар перестає своєчасно та/або у повному обсязі сплачувати орендні платежі та останні (орендодавець та орендар) не досягли згоди щодо розірвання договору в такій ситуації залишається лише звертатися до господарського суду з вимогою про розірвання такого договору.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Одразу обумовимо, що предметом розгляду цієї статті є розірвання в судовому порядку господарських договорів оренди нерухомого майна, яке (майно) відмінне від земельних ділянок та яке прирівнюється до нерухомого – повітряні судна тощо. Також, враховуючи обмежений обсяг цієї статті, будуть розкриті лише деякі, на думку автора, найгостріші, проблемні питання розірвання зазначеного виду договору, що постають у практичній діяльності.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати