15 січня 2013, 22:03

Аналіз останніх законодавчих змін щодо виконання господарських зобов’язань

Розгляд практичних питань на тлі законодавства

Опубліковано в №01-02 (343-344)

Маркіян Мальський
Маркіян Мальський «Arzinger» партнер, керівник Західноукраїнського відділення Arzinger, адвокат

Питання ефективності правових механізмів, які забезпечують реальну можливість виконання рішення щодо стягнення заборгованості за кредитними договорами, помітно актуалізувалось після фінансової кризи, коли проблему масового неповернення позик та кредитів відчули на собі практично всі українські банки. При цьому найпоширенішими механізмами неповернення кредитів були і залишаються такі способи, як банкрутство з використанням пов’язаних кредиторів і затягуванням даного процесу та визнання кредитних договорів та договорів застави недійсними.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Однією з найістотніших новел цивільного законодавства цього року, спрямованою на захист інтересів банків, стало прийняття 2 жовтня 2012 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань», яким вносяться зміни в Господарський, Цивільний та Господарський процесуальний кодекси України, законів «Про виконавче провадження», «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати