29 січня 2013, 16:33

Роль адвоката у сучасному кримінальному процесі

Використання практики Європейського суду в діяльності адвоката

Опубліковано в №05 (347)

Вікторія Кузьміна Адвокат, приватна практика

Особисто для мене слово «Адвокат» звучить з великої букви. На жаль, останнім часом суспільство втратило довіру як до адвокатів узагалі, так і до всієї системи правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Прийняття нового Кримінального процесуального кодексу, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та деяких інших законів, які стосуються реформування судоустрою, правоохоронних органів, органів прокуратури, надають упевненості в тому, що довіра людей повернеться, суспільство повірить у можливість вирішення своїх проблем цивілізованим способом, а правосуддя буде на стороні законності та справедливості.

Так, законодавчі новації завжди потребують часу для їх розуміння, вироблення практики застосування. І нам цей шлях ще необхідно буде пройти, а практика виявить та покаже всі слабкі місця.

У цій статті хочу зупинитися на одному з аспектів кримінального процесуального законодавства, який, на мій погляд, є проривом для практикуючих юристів.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати