03 вересня 2013, 11:25

Ведення бізнесу в мережі Інтернет

Правові аспекти діяльності

Опубліковано в №35-36 (377-378)

Олена Кизуб «Горошинський та партнери, ПФ» Помічник адвоката компанії

Продаж товарів через Інтернет потребує такого самого врегулювання та законності, як і здійснення будь­якої підприємницької діяльності. Купівля­продаж продукції через інтернет­магазини з кожним роком набирає дедалі більших обертів та допомагає покупцям зекономити значну кількість часу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ведення законного бізнесу в наш час є запорукою стабільної роботи, відсутності проблем з контролюючими органами, постійного приросту задоволених клієнтів. Крім того, це значна гарантія для створення в майбутньому мережі магазинів та офлайн продажу продукції.

На сьогодні важливо правильно та законно розпочати інтернет­торгівлю, а також легалізувати вже діючий бізнес.

Насамперед необхідно зареєструвати у встановленому законодавством порядку підприємницьку діяльність. Для цього підприємець готує пакет необхідних документів та направляється до державних реєстраторів районних управлінь юстиції. Крім документів також необхідно буде сплатити певну суму коштів за реєстрацію. 34 гривні за реєстрацію фізичної особи – підприємця та 170 гривень, якщо реєструється юридична особа.

Кожен інтернет­магазин здійснює свою діяльність через веб­сайт, де розміщено основний каталог товарів, контакти, умови доставки товарів і продукції та інша важлива інформація, що стосується роботи магазину.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Останні коментарі

Для успешного открытия и создания своего интернет-магазина каждому новичку необходимо использовать услуги по обучению консалтинговых компаний, а также использовать услуги компаний типа компания WebCenter (http://webcenter.com.ua) по созданию и продвижению Вашего будущего интернет-магазина. Данные услуги подобных компаний смогут помочь в начинании бизнеса через интернет.

Додати коментар

Відмінити Опублікувати