21 січня 2014, 16:22

Господарські відносини та правове забезпечення діяльності підприємства

Огляд 2013 року

Опубліковано в №01-02 (395-396)

Тетяна Андрущенко
Тетяна Андрущенко Юрисконсульт ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес»

На сьогодні правове регулювання зазначених відносин здійснюється за допомогою численних нормативно­правових актів, базовими з яких є Господарський та Цивільний кодекси України, а також Закон України «Про акціонерні товариства». Крім того, важливу роль відіграють судові правотворчі акти та судові прецеденти, які забезпечують правильність тлумачення та однакове застосування законодавства при вирішенні багатьох питань.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Загалом існуючу нормативно­правову базу господарських правовідносин можна охарактеризувати досить позитивно, оскільки сучасне законодавство стало більш досконалим порівняно із законодавством Радянського Союзу, врегульовано цілу низку проблемних та спірних питань. Останнім часом прийнято багато нових нормативних актів та внесено зміни до діючих, більшість з яких значно поліпшили роботу юристів.

На мою думку, одними з найважливіших у 2013 році в цій сфері стали зміни щодо реєстрації прав на нерухомість, порядку формування земельних ділянок та законодавства про цінні папери.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати