05 лютого 2013, 17:55

Інвестиції у вітчизняну енергетику: перспективи і нинішній стан

Щодо залучення коштів у розвиток енергетичного ринку

Опубліковано в №06 (348)

Енергетичний сектор – один з найважливіших в економіці будь-якої держави. Такого висновку доходило багато людей, які пам’ятають «малоенергетичні» вечори 90-х років, коли годинами електроенергія була відсутньою і населення міст та сіл «чаклували» над енергетичним забезпеченням власної оселі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На сьогодні електроенергія майже безперешкодно надходить до кожної оселі, проте питання вартості та шляхів розвитку електроенергії в Україні залишається актуальним. Відомі негативні світові відгуки про атомну енергетику, яка ще в недалекому майбутньому мала досить великі перспективи, проте… практика показала дещо інше.

Як варіант розвитку енергетичного бізнесу українські підприємці для себе знайшли вироблення електроенергії за допомогою альтернативних джерел, тобто з відновлюваних джерел, до яких відносяться сонячне випромінювання, енергія вітру, річок.

Привабливість розвитку даного типу енергетики для бізнес-середовища є більш ніж високою. Дійсно, в наш час в Україні можна знайти не так багато джерел «живих» грошей, а сектор енергетики є саме таким, з огляду на обов’язок держави викупляти енергію, що держава в особі ДП «Енергоринок» зобов’язана викуповувати електроенергію у суб’єктів господарювання за так званим «зеленим» тарифом – спеціальним тарифом, що спрямований на заохочення суб’єктів господарювання до розвитку відновлюваної енергетики.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати