20 січня 2021, 18:25

Коли нове — це незабуте старе

Опубліковано в №1 (731)

Олена Собченко
Олена Собченко «Arzinger» юрист практики банкрутства

Вже понад рік арбітражні керуючі, судді, адвокати та всі причетні працюють за новими правилами гри під назвою Кодекс України з процедур банкрутства (далі — Кодекс). Однак процедури банкрутства досі є певною мірою незрозумілими та часом неоднозначними не лише для професійної спільноти, а й для власників бізнесу, які переживають непрості часи. Скажімо, залишається відкритим питання, чому підприємства, які розпочали процедуру ліквідації в порядку ст. 111 ЦК України, змушені проходити процедуру розпорядження майном, якщо вірогідність переходу до процедури санації в їхньому випадку зведена до нуля?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Мова йде не про повернення славнозвісної ст. 95 Закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», а про її оптимізоване відображення в Кодексі з урахуванням як колосальних практичних напрацювань арбітражних керуючих, так і судової практики. Адже за роки практичного застосування спрощеного механізму ліквідації стало зрозуміло, що відсутність етапу розпорядження майном жодним чином не впливає на якість та наслідки процедури ліквідації.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати