12 March 2013, 11:01

Юридична професія та юридичний бізнес

Минуле та сьогодення

Опубліковано в №11 (353)

Володимир Глащенков
Володимир Глащенков «HD Partners, ЮК» Керуючий партнер

Юридична професія завжди відігравала надзвичайно важливу роль у становленні та розвитку держави, оскільки без правового регулювання неможливе здійснення багатьох її функцій. Юридична професія є однією з найдавніших, адже з’явилася вона разом із виникненням держави та права. Уже тоді, у Давньому Римі були перші професійні юристи – члени Колегії понтифіків. Споконвіків юристи вели за собою право- та державотворче життя, виступали передовою соціополітичною спільнотою, яка завдяки глибокому розумінню правових процесів здійснювала вирішальний вплив на адміністративну, політичну, економічну та соціальну галузь життя. Сьогодні ж ця професія видозмінилася, пристосовуючись та намагаючись відповідати потребам сучасного світу.

Зміни у суспільстві, те, що відбувається у світі, різко змінюють функціональність і самих завдань юристів. Тепер вони ще ретельніше та старанніше намагаються виконувати свою роботу, адже знають, що в потилицю дихають не тільки конкуренти, а й «всеосяжна сила Інтернету».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Адже у зв’язку зі стрімким розвитком інформаційних технологій, непрофесіонали мають можливість оперативного доступу до величезного обсягу правової інформації, різноманітних безкоштовних юридичних блогів та порталів, де надають необхідні роз’яснення, формалізують та надають тлумачення законів і правових актів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати