12 March 2013, 11:01

Юридична професія та юридичний бізнес

Минуле та сьогодення

Опубліковано в №11 (353)

Катерина Малигіна

Важко стати успішним у сфері, яка тобі не подобається

Катерина Малигіна «ПОКОН, АК» Юрист

Щороку вищі навчальні заклади України випускають величезну кількість юристів, якими і без того перенасичений ринок праці, з огляду на ще й той факт, що якість юридичної освіти в Україні залишає бажати кращого. У результаті основне питання, що постає після закінчення навчання, – з чого почати свою трудову діяльність випускникові юридичного факультету? Який напрям роботі обрати?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Напевно, майже кожен студент юрфаку мріє про блискучу кар’єру, бачить себе в майбутньому відомим і шанованим юристом, фахівцем своєї справи. Однак уже на початку трудової діяльності він має зробити нелегкий і дуже важливий вибір: який напрям обрати, аби досягти бажаних вершин, і з чого почати. Адже від того, де почне свою діяльність молодий юрист-випускник, залежатимуть його перспективи. Тому, на мою думку, серед студентів настільки поширена практика проходження стажування. І якщо раніше стажування шукали студенти четвертого і п’ятого курсів, то зараз практиканти молодшають з кожним роком. Студенти заздалегідь намагаються отримати уявлення про те, що саме їм може знадобитися в майбутній роботі, і таким чином визначають сфери, які потрібно вивчити детальніше.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0