12 March 2013, 11:01

Юридична професія та юридичний бізнес

Минуле та сьогодення

Опубліковано в №11 (353)

Роман Чумак

Юридичний ринок України і надалі буде показувати тенденцію до глобалізації «основних гравців»

Роман Чумак «АРЕС, ЮК» Керуючий партнер

Специфіка розвитку юридичного ринку в України полягає в поступовому трансформуванні діяльності юридичних фірм, юристів та адвокатів із суто професійної діяльності в діяльність із ведення саме юридичного бізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Безумовно, юридичний бізнес, як і інші види підприємницької діяльності, має загальні риси, а також свої конкретні особливості. Розвиток юридичної професії стимулює розвиток юридичного бізнесу загалом. Особливо показово це можно відзначити у зростанні юридичних фірм і поступовому витісненні одноособової діяльності юристів та адвокатів. Концентрація діяльності юристів та адвокатів шляхом їх об’єднання має свої переваги, оскільки, об’єднуючись між собою, юристи й адвокати мають можливість сконцентрувати та об’єднати свої зусилля – матеріальні, професійні та інші. У зв’язку з цим логічно виглядає ринок юридичних послуг України, а саме – переважну більшість замовлень на юридичному ринку виконують великі юридичні компанії, що зосереджені зазвичай у місті Києві.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0