02 July 2020, 15:28

Ukrainian Women in Law 2020

Олена Осмоловська
Олена Осмоловська «Юридична газета» генеральний директор, т.в.о. головного редактора

Із 2016 року редакція «Юридичної Газети» проводить дослідження Ukrainian Women in Law. Це дослідження, що визначає у вітчизняному юридичному бізнесі роль жінок, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю впливають на розвиток суспільства, визначають основні тенденції тих чи інших практик у певних галузях права, роблять значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадянського й суспільно-політичного життя країни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


(для перегляду натисніть на зображення)

Таблиці-UWL-2020-2

Таблиці-UWL-2020-3

Цього року ми розширили фокус дослідження й зосередили увагу на викликах, із якими стикаються в професії жінки-юристки й визначили, чи доводиться їм докладати більше зусиль, щоб досягти того ж рівня визнання, заохочення й оплати праці, якого досягають чоловіки; чи існують у професійному середовищі гендерні ролі й стереотипи або очікування до того, як жінка має себе поводити; чи перешкоджають стереотипи, які склалися на ринку й серед самих юристів (як чоловіків, так і жінок) професійному й кар’єрному зростанню. Ми ставили за мету визначити, наскільки ці стереотипи вкорінилися у відносинах, наскільки гендерночутливим є ринок у питаннях працевлаштування, кар’єрного зростання, комунікацій, підтримки сім’ї, наскільки гендерночутливими в сприйнятті, у ставленні й у подоланні стереотипних уявлень є самі юристи.

Дослідження складається з двох частин:

1. Дослідження гендерної чутливості юридичного ринку й викликів, які чекають на жінок-юристок (у тому числі на робочому місці). В опитуванні взяло участь 420 жінок, чий середній досвід роботи в професії склав 10,6 років. Переважно це представниці юридичних компаній, юрдепів і адвокатури.

(для перегляду натисніть на зображення)

Таблиці-UWL-2020-5

Результати дослідження були презентовані на Форумі жіночого лідерства Асоціації правників України, який відбувся 06.03.2020 р. у Києві.

2. Визначення жінок-лідерок, які своєю активністю вплинули на розвиток вітчизняного бізнесу, за такими номінаціями:

  • «Жінки, які вплинули на розвиток юридичного бізнесу в Україні»;
  • «Найуспішніші юристки в юридичному бізнесі України»;
  • «Успішні юристки в юридичному бізнесі (вибір редакції «ЮГ»)»;
  • «Успішні жінки-юристки: політикині, державні службовці, судді, громадські діячки»;
  • «Успішні жінки – корпоративні юристки».

Дослідження проводилося шляхом анкетування й ґрунтувалося на результатах даних, отриманих у результаті зворотного зв’язку від юридичних компаній і юрдепів. За результатами аналізу було сформовано список переможців, які подаються за алфавітним принципом у відповідній номінації.

(для перегляду натисніть на зображення)

UWL-2020-Які-вплинули

UWL-2020-Рейтинг (1)

UWL-2020-Інхаузи

UWL-2020-Рейтинг-(вибір-ЮГ)

UWL-2020-Держслужбовці

Критерії дослідження:

  • визнання на міжнародному рівні шляхом включення в загальновизнані міжнародні рейтинги: The Chambers, The Legal 500, Best Lawyers, Who is Who Legal;
  • визнання за результатами експертної оцінки редакції «Юридичної Газети»;
  • соціальна й громадська активність, що включає участь у публічних заходах і в професійних організаціях, а також законотворчу активність і ефективну взаємодію з громадськими інституціями;
  • підтримка колег, що визначається кількістю голосів за підсумками опитування.

Експертне оцінювання відбувалося за спеціальною методикою, яка передбачала аналіз трьох критеріїв: професійна успішність (досягнення високих професійних результатів, авторитет у професійному середовищі), вплив на галузь і особистий бренд.

Аналіз результатів дослідження показав, що у вітчизняному юридичному бізнесі існує велика різниця у співвідношенні жінок і чоловіків у категорії керуючих партнерів і партнерів. Чоловіки готові ділити з жінками роботу, а не лідерство й управління бізнесом. У категорії партнерів є лише 34% жінок. Серед керуючих партнерів їх усього 29%. Ситуація залишається незмінною – такий баланс тримається останні три роки. Не маючи можливості кар’єрного зростання в компаніях, жінки відкривають власні фірми. Це єдино можливий інструмент кар’єрного зростання на партнерському рівні.

(для перегляду натисніть на зображення)

Таблиці-UWL-2020-1

Співвідношення чоловіків і жінок у категоріях «юрист», «старший юрист» у вітчизняних юридичних фірмах протягом останніх років залишається сталим. Найбільші позитивні зрушення відбулися в категорії радники: 23% у 2015 р. проти 41% у 2016 р. і 44% у 2017 р. і 49% у 2020 р. Традиційно найбільша частка жінок у юридичному бізнесі представлена неюридичним професіями: маркетинг, PR-менеджмент, фінансовий відділ, секретаріат: понад 70% протягом останніх п’яти років.

(для перегляду натисніть на зображення)

Таблиці-UWL-2020-4

Серед викликів, із яким стикаються жінки у професії:

більшість говорить про упереджене гендерне ставлення з боку колег-чоловіків, процесуальних опонентів, клієнтів, 48% – із боку керівників. 43% жінок вважає, що упереджене ставлення в юридичній професії сприймається не як дискримінація, а як частина культури ринку. 63% жінок заявили, що зустрічалися у своїй практиці з упередженим ставленням до інших жінок-колег. 83% жінок інколи або постійно зіштовхувалися на співбесіді з питаннями особистого характеру, пов’язаними з плануванням сім’ї, планами на декрет, наявністю маленьких дітей. Серед гендерних стереотипів є очікування від жінок певної поведінки й часто зустрічаються коментарі, які пов’язують професіоналізм і якість роботи в компанії з сімейним статусом. 76% респондентів визнали, що жінки поступаються чоловікам лідерськими позиціями (недооцінка жіночого лідерства). Ринок юридичних послуг більше орієнтований для кар’єрного розвитку чоловіків (70% опитаних сказали про це) – на цьому ринку менше можливостей для кар’єрного зростання жінки. Проблеми нерівності можливостей найбільше виявляються у працевлаштуванні (пріоритет можливостей у чоловіків визнали 64%), у доступі до керівних посад (76%) і в підвищенні за рівних умов кандидатів (65%). 21% від опитаних заявляє про гендерну різницю в оплаті праці. Недостатня підтримка з боку роботодавців (42% мають на поточному місці роботи впроваджені гендерні програми, 61% жінок такі програми не допомогли у кар’єрному зростанні). Жінки докладають більше зусиль для підтримки балансу між кар’єрою й сім’єю (96% опитаних), витрачають більше часу, несуть більшу відповідальність перед сім’єю. Внутрішніми «стримуючими чинниками» є невпевненість – майже половина опитаних вважають, що серед партнерів юридичних фірм мало жінок, бо вони самі цього не хочуть, а 32% ніколи не просили підвищення заробітної плати.

За даним Звіту Індексу гендерного розриву 2020 (World Economic Forum), Україна посідає 59-е місце серед 153 держав. Щороку World Economic Forum вимірює гендерну нерівність за окремими показниками, аналізуючи індекси економічної участі й кар’єрних перспектив, рівня освіти, рівня здоров’я й тривалості життя, політичних прав і можливостей. Цього року Україна покращила свої позиції за деякими пунктами, хоча все ще продовжує займати найгірші позиції в гендерному співвідношенні у сфері політичних прав і можливостей. Розрив між жінками й чоловіками фіксується у сфері економіки.

Проблеми гендерної рівності навіть у багатьох високорозвинених країнах наразі залишаються актуальними. Серед них не останнє місце займає проблема рівного доступу до професії. Не секрет, що представництво жінок в окремих сферах (інформаційні технології, політика, економічний менеджмент, наука) складає невеликий відсоток.

Ми не поділяємо професії на «чоловічі» й «жіночі», ми проти гендерних стереотипів, які негативно впливають на професію. Впевнено наголошуємо, що успішність у бізнесі, у тому числі юридичному, забезпечується лише головними чинниками – професіоналізмом і відповідальним лідерством. Сучасний світ стрімко трансформується, межі стираються, стереотипи піддаються сумнівам і руйнуються. Кожен має/повинен мати однакові можливості, щоб займатися улюбленою справою й нарощувати кар’єрний потенціал. Світ і Україна останні роки все активніше говорять про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. Юристи не лише формують порядок денний у політичному житті крани, але й своїм прикладом будують справедливий світ рівності, взаємоповаги й відповідального лідерства.

(для перегляду натисніть на зображення)

Таблиці-UWL-2020-6

Таблиці-UWL-2020-7

Таблиці-UWL-2020-8

Таблиці-UWL-2020-9

Таблиці-UWL-2020-10

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати