12 March 2013, 11:30

Поведінка та моральні якості юриста

Етична культура – це перше враження, яке має вплив на клієнта, лише потім сприймається знання своєї справи, віртуозність у аспектах та вміння працювати

Опубліковано в №11 (353)

Ганна Вангородська
Ганна Вангородська «L&A Group, ЮФ» Керуючий партнер

Юрист, здійснюючи свої професійні обов’язки, стикається з різними людьми, які мають різні цілі та інтереси. У силу своєї професії фахівцеві необхідно розбиратися в характерах людей, настроях, смаках, способі життя, що дозволить врахувати інтереси і цінності всіх осіб, які беруть участь у справі. При цьому необхідно пам’ятати головну мету судочинства – осягнути істину по справі.

У процесі виконання своїх функціональних обов’язків та повсякденній діяльності юрист стикається з великим обсягом робіт. У зв’язку з особливостями юридичної професії фахівець повинен ставитися до виконання своїх обов’язків з особливою віддачею, часто на шкоду своєму особистому часу та інтересам. При виконанні своїх обов’язків представник юридичної професії стикається з різними людьми: від безпосереднього начальника – до особи, яка вчинила правопорушення, які мають різні уявлення про мораль, моральність, цілі та результати справи. Усе це породжує небувалу незалежність, самостійність, автономію професійних груп та зумовлює масу етичних проблем.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати