23 вересня 2015, 18:08

У Києві презентували книгу Надії Савченко

Опубліковано в №37-38 (483-484)

савченко


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Минулого тижня майже по всіх телеканалах, інформаційних агентствах та інтернет-порталах України пролунала новина про вихід у світ незвичайної книги незвичайної жінки – української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко «Сильне ім’я Надія». Вперше презентована на Форумі видавців у Львові 10 вересня, книга заслужено названа «відкриттям Форуму».

У столиці з книгою ознайомилися 16 та 17 вересня ц.р. У перший день презентація відбулась у Верховній Раді та в Українському домі. Як зазначила сестра Надії Віра Савченко, демонструючи книгу парламентарям, прочитавши книгу, депутати матимуть змогу побачити, якими можуть бути їхні колеги. Також Віра сподівається, що книга об’єднає народних депутатів.

Тепло зустрів гостей 17 вересня юридичний факультет Київського національного університету ім. В. Гетьмана. Приємно вразила небайдужість та зацікавленість студентів історією написання та видання книги, яку розповіла директор видавництва «Юстініан» Ірина Омельченко.

Особливої атмосфери презентації книги надав помічник Надії Савченко як народного депутата, а також побратим на полі бою Олег Мезенцев. Військовий повідав студентам свою правду, свою історію про бойові дії на сході нашої держави. Війна, кров, біль, страх, страждання – все, ніби в страшному сні. Про це у своїй книзі пише і Надія Савченко, яка для України стала символом незламності, відважності та віри у краще майбутнє.

Як відзначила Олена Осмоловська, директор "Юридичної газети", що виступила інформаційним партнером презентації, книга Надії Савченко є еталоном патріотизму та активної громадянської позиції. І неважливо, яку маєш професію - юриста, лікаря чи журналіста, насамперед ти є громадянином своєї країни.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати