14 листопада 2016, 13:54

Адвокат майбутнього

Опубліковано в №46 (544)

IMG_7947 В Україні стартувала унікальна програма професійного розвитку для юристів «Адвокат майбутнього». Вона реалізовуватиметься за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти та фінансується Урядом Канади. Програма передбачає співпрацю між Канадським бюро міжнародної освіти, Асоціацією правників України, ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» за експертної підтримки Канадської асоціації юристів. Метою програми є консолідація фахівців-однодумців, які прагнуть підвищити якість правничих послуг, ефективно впроваджувати реформи у сфері правосуддя та розвивати професійну спільноту.IMG_7936(1)


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Ми не будемо пропонувати академічні знання, – запевнили натхненники проекту на прес-конференції, присвяченій його старту. – Тут адвокати зможуть опанувати так звані «м’які навички», необхідні для того, щоб бути успішними та ефективними. Адже успішність та ефективність пов’язані з новими вимогами до юриста, які висуває перед представниками професії суспільство».

Ілюструючи сутність проекту, фахівці розповіли про відомого англійського футболіста Девіда Бекхема, який перебуваючи на піку спортивної кар’єри, відкрив Академію футболу у Великобританії. Коли його запитали, чого навчатимуть у цьому закладі, він відповів – повазі на полі та поза ним. Тобто глобальна ідея проекту полягає у формуванні правничої спільноти, об’єднаної спільними цінностями.

Долучитися до масштабного заходу отримають змогу 100 адвокатів, які працюють на цій посаді не менше 2-х років, постійно підвищують професійну кваліфікацію, займаються громадською діяльністю та мають незаплямовану репутацію. Тим, хто впевнений своїй у відповідності зазначеним вимогам, пропонується заповнити анкету, що містить цілу низку найрізноманітніших запитань (від мотивації участі у проекті, до книги, яка найбільше вразила претендента).

«Дивуватися таким запитанням не потрібно, – зауважує Президент АПУ Денис Бугай. – До відповідей претенденти мають поставитись дуже серйозно, адже від цього певною мірою залежатиме, чи потраплять адвокати до цієї сотні».IMG_7870

Окрім дослідження анкет, організатори проекту не виключають проведення співбесіди (як особисто, так і у режимі відеоконференції). Великим плюсом при доборі стане громадська діяльність претендента, яка має реальні результати.

Навчатимуть адвокатів кращі фахівці, серед яких чимала кількість бізнес-тренерів. А спостерігатиме за навчанням група коучерів, які мають ґрунтовні професійні знання. Навчання буде розподілене на 4 триденні сесії, які пройдуть у Києві, Львові, Харкові та Одесі. Така широка географія зумовлена прагненням ініціаторів ідеї залучити адвокатів з регіонів. Серед ключових тем, які опановуватимуть слухачі, – розвиток лідерства, професійна етика, робота з клієнтом, взаємодія з колегами-процесуальними опонентами в суді, а також зв’язки з громадськістю та медіа.

Керівники програми переконані, що перша сотня юристів буде лише початком плідної співпраці учасників проекту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати