26 листопада 2014, 15:00

Першочерговим завданням нового Уряду є прийняття змін до Конституції України

Міністерство юстиції України

Завданнями нового Уряду і Парламенту мають стати конституційні зміни, спрямовані на децентралізацію влади, а також реформа органів прокуратури і судової системи. Про це під час зустрічі з представниками Парламентської асамблеї ради Європи повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Також, Міністр юстиції зазначив, що в нинішньому складі Парламенту вперше буде сформована проєвропейська більшість, яка матиме достатню кількість голосів для зміни Основного Закону.

«В цьому парламенті вперше за історію останніх каденцій буде сформована проєвропейська конституційна більшість, яка матиме понад 300 голосів», - зазначив очільник Мін’юсту.

Міністр також звернув увагу на те, що в Україні в наступному році мають пройти вибори до місцевих рад, і висловив сподівання, що місцеві органи влади працюватимуть із новими розширеними повноваженнями.

Павло Петренко повідомив, що нині активно діють лобісти, які захищають інтереси представників минулої влади. Вони намагаються дискредитувати Закон «Про очищення влади», нав’язуючи через підконтрольні ЗМІ міфи про цей документ. Однак, за словами Міністра юстиції, ці міфи не мають під собою жодних підстав, адже закон прописаний таким чином, що будь-які маніпуляції з ним не можливі.

«Ми є лідерами з імплементації рекомендацій Європейського Союзу до вітчизняного законодавства. Завдяки прийнятим законам, ми маємо найкраще антикорупційне законодавство в Європі», - сказав Павло Петренко.

За словами Міністра, основне завдання діючої влади – здійснити імплементацію антикорупційного законодавства в реальне життя. На його переконання, відповідна політична воля як Уряду, так і Президента та новообраного Парламенту на це є.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати