12 червня 2015, 18:04

З’їзд адвокатів обрав до ВРЮ свого третього представника

Юридична газета

ІІІ з’їзд адвокатів України 12 червня обрав членом Вищої ради юстиції від адвокатури Вадима Беляневича, який склав присягу члена ВРЮ, повідомляє кореспондент Юридичної газети.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За адвоката В.Беляневича проголосувала переважна більшість делегатів з'їзду – 138 . Всього в залі було зареєстровано 188 делегатів, з яких проголосували 186.

На посаду члена Вищої Ради Юстиції також претендували Катерина Коваль (36 голосів) і Ростислав Кравець (7 голосів).

Слід зазначити, що голова мандатної комісії Максим Болдін з урахуванням рішення апеляційної інстанції щодо скасування рішень конференціі адвокатів Києва, що відбулась у листопаді, запропонував не переголосовувати кандидатуру в члени ВРЮ Вадима Беляневича, який на голосуванні у квітні набрав 122 голоси. На той момент цієї кількості було недостатньо, але з урахуванням зазначеного рішення апеляції, на сьогодні достатньою вважається кількість в 113 голосів. В свою чергу, В. Беляневич попросив підтримати його пропозицію і ще раз провести голосування. "Жоден суд не має заміняти волевиявлення адвокатів", - наголосив він.

З'їзд адвокатів України призначає до складу Вищої Ради Юстиції трьох членів, один з яких повинен бути суддею або суддею у відставці. Попередній з'їзд адвокатів України, який відбувся 24-25 квітня 2015 року, призначив до складу ВРЮ адвоката Павла Гречківського і суддю Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Аллу Лесько.

На з’їзді адвокатів також проводилося голосування за членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів від адвокатури. До бюлетенів були включені кандидатури Ольги Головченко (22 голоси), Олександра Дроздова (85 голосів)  та Павла Луцюка (77 голосів). Жоден з кандидатів не набрав необхідних 113 голосів. З’їздом оголошена перерва до 3 липня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати