01 листопада 2022, 12:47

Зміни у врегулюванні державних закупівель: що нового?

Пресслужба 7ААС

Протягом жовтня 2022 року було прийнято ряд рішень щодо врегулювання державних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Перезавантаження в публічних закупівлях"

Важливим у цьому контексті є постанова КМУ №1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, яка набрала чинності 19.10.2022.

Вказаною постановою було змінено вартісні межі процедур закупівлі «допорогові процедури»: для товарів і послуг межі збільшено до 100 тис. гривень, для поточного ремонту – до 200 тис., а для робіт – до 1,5 млн гривень.

На підставі цього Державне підприємство «Prozorro» прийняло Наказ №25 від 20.10.2022 «Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в особливостях здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Водночас вказаним наказом було зупинено дію Наказу від 19.03.2019 року №10, яким регулювались процедури закупівель.

Таким чином, замовникам публічних закупівель варто керуватись актуальними законодавчими змінами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати