22 червня 2020, 14:20

Змінено терміни подання звітності для ФОП на загальній системі у разі ліквідації

ГУ ДПС у Рівненській області

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Законом України від 16.01.2020 №466 - ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" внесено зміни та доповнення до Податкового кодексу України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Фізособа отримала спадщину: коли звітувати з ПДФО?".

Зазначається, що внесено зміни до пункту 177.11 статті 177 ПКУ, відповідно до яких,  у разі припинення підприємницької діяльності фізична особа підприємець, що перебуває на загальній системі оподаткування, подаватиме декларацію про майновий стан і доходи у строки, встановлені Податковим кодексом для місячного податкового періоду. 

Тобто, подати таку податкову декларацію необхідно протягом 20 календарних днів після закінчення місяця, у якому відбулося таке припинення (у попередній редакції п.177.11 ст. 177 Податкового кодексу - протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності).

Нагадаємо, малий та середній бізнес за декілька тижнів зможе долучитися до тестування РРО.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати