02 квітня 2021, 11:09

Змінено порядок звітування щодо ЄСВ

Прес-служба ДПС

З І кварталу 2021 подання звітності щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) подаватиметься у складі об’єднаної звітності з податку на доходи фізичних осіб (єдиного податку) за основним місцем обліку платника єдиного внеску.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "«Велика приватизація в’язниць»: Ірпінський виправний центр на прозорому аукціоні"

Про це повідомляє прес-служба ДПС.

Оновлення податкового законодавства змінило порядок подання звітності про нарахування єдиного внеску, зокрема, передбачено подання звітності у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб (єдиного податку) до податкового органу за основним місцем обліку платника.

Форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок), за якою подається об’єднана звітність, затверджено наказом Мінфіну від

15 грудня 2020 року № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» (далі – Наказ № 773).

Відтак перший раз Розрахунок подається за I квартал 2021 року лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку – фізичній особі податковим агентом, платником єдиного внеску протягом звітного періоду.

Оновлені форми звіту з єдиного внеску, мають подаватися з 01 лютого 2021 року.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати