01 квітня 2021, 11:34

«Велика приватизація в’язниць»: Ірпінський виправний центр на прозорому аукціоні

Прес-служба ФДМУ

16 квітня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна державної установи «Ірпінський виправний центр (№132)», що розташована в смт Коцюбинське Київської області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада розблокувала велику приватизацію та визначила об’єкти, що такій не підлягають"

Про це повідомляє прес-служба ФДМУ.

Об’єкт приватизації представляє собою комплекс будівель та споруд загальною площею 28141,7 м² і знаходиться в самому центрі Коцюбинського – на вулиці Залізничній, 1. Загальна площа ділянок, які займає установа, – 8,3 га.

Ірпінський виправний заклад припинив свою профільну діяльність в серпні 2019 року. Утримувати закриті установи, що не функціонують, є невигідним для держави, оскільки це мільйони гривень видатків щороку.

На об’єкті наявні водопостачання та каналізаційна мережа, електропостачання здійснюється двома підстанціями: 700 та 490 кВт.

Приватизація відбувається в рамках спільного проекту Фонду державного майна та Міністерства юстиції України, який передбачає виставлення на прозорі онлайн-аукціони майна 35-ти виправних закладів, що не працюють.

Повідомляється, що приватизація «законсервованих» виправних центрів не тільки позбавить державу збитків і стане джерелом надходження до бюджету, а й дозволить створити сучасні виправні центри з покращеними умовами утримання, умовами праці для персоналу та високим рівнем безпеки для суспільства.

Стартова ціна окремого майна державної установи «Ірпінський виправний центр (№132)» на онлайн-аукціоні складає 110 105 794 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 15 квітня.

Більш детально про цей об'єкт приватизації за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати