28 лютого 2024, 10:43

ЗМІ: Google платить видавцям за використання її ШІ для написання текстів

Adweek, ITC.ua

Видавці отримають кругленьку суму, якщо публікуватимуть за день щонайменше три тексти, які згенерував новий і ще не публічний генеративний інструмент Google. Про це повідомляє Adweek, зазначає ITC.ua.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Microsoft уклала партнерську угоду з ШІ-стартапом Mistral: що відомо".

Як зазначається, приватна програма Google, запущена минулого місяця для кількох незалежних видавців, надає їм доступ до бета-версії нового ШІ-інструмента. Натомість видавці мають надати аналітику та відгуки щодо якості текстів.

Відповідно до угоди видавці використовуватимуть ШІ протягом 12-и місяців, за що отримуватимуть фіксовані виплати (кілька тисяч доларів на рік), а також додаткові кошти за створення безплатного контенту, релевантного для їхніх читачів.

"Припущення, що цей інструмент використовується для повторної публікації робіт інших сайтів, є неточними, заявив представник Google. – Його розроблено для допомоги невеликим місцевим видавцям у створенні високоякісних текстів із використання фактичного вмісту з загальнодоступних джерел даних – як-от офіс громадської інформації місцевого уряду чи органи охорони здоров’я. Ці інструменти не призначені й не можуть замінити журналістів у створенні та фактчекінгу статей".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати