27 лютого 2024, 16:34

Microsoft уклала партнерську угоду з ШІ-стартапом Mistral: що відомо

The Verge, ITC.ua

Microsoft оголосила про нове багаторічне партнерство з французьким стартапом Mistral, який спеціалізується на розробках у сфері штучного інтелекту. Про це повідомили в The Verge, зазначає ITC.ua.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Право sui generis: як штучний інтелект адаптує під себе авторське право?".

Як зазначається, стартап існує 10 місяців, проте вже оцінюється в €2 млрд. Компанії не розголошують подробиці інвестицій.

Так, партнерство включатиме придбання Microsoft незначної частки в компанії.

"Це партнерство відбувається лише трохи більше ніж через рік після того, як Microsoft інвестувала понад $10 млрд у партнерство з OpenAI. Завдяки цій угоді відкриті та комерційні мовні моделі Mistral будуть доступні на платформі Microsoft Azure AI. Як і у випадку з OpenAI, партнерство Microsoft з Mistral також буде зосереджено на розробці та розгортанні великих мовних моделей наступного покоління"– йдеться в повідомленні.

Водночас Mistral анонсувала нову модель штучного інтелекту під назвою Mistral Large. Вона покликана тісніше конкурувати з моделлю OpenAI GPT-4. На відміну від деяких попередніх моделей Mistral, ця не буде пропонуватися з відкритим кодом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати