18 травня 2021, 17:47

Зменшення людям з інвалідністю компенсації на техобслуговування автомобілів: ОАСК призначив дату засідання

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва перейшов до розгляду по суті справи за позовом до Кабінету Міністрів України щодо оскарження зменшення грошової компенсації на обслуговування автомобілів особам з інвалідністю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК просять анулювати реєстрацію ще однієї партії"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

З відповідним позовом до суду звернувся житель міста Кропивницького. Позивач просить суд частково скасувати Постанову Уряду №683 від 5 серпня 2020 року, якою в 12 разів було зменшено грошові компенсації на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів для осіб з інвалідністю.

Позивач зазначає, що наразі для осіб з інвалідністю і законних представників дітей з інвалідністю, які мають автомобілі та мотоколяски, розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілі становлять відповідно 22% та 16% прожиткового мінімуму на одну особу, яка втратила працездатність, та на транспортне обслуговування – 29% на рік. До прийняття оскаржуваної постанови такі розміри компенсацій були передбачені для відшкодування щомісяця.

Суд призначив судове засідання у справі на 2 червня 2021 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати