12 травня 2021, 14:39

ОАСК просять анулювати реєстрацію ще однієї партії

Пресслужба ОАСК

Міністерство юстиції України просить суд анулювати реєстрацію політичної партії «Команда Міхайлішина». Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним позовом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Позов до Уряду: в ОАСК оскаржують розмір щорічної виплати ветеранам та учасникам бойових дій"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Днями відбулось засідання у справі за позовом Мінюсту щодо заборони діяльності політичної партії «Партія Шарія», яка розглядається за правилами спрощеного позовного провадження із викликом сторін. У ході засідання за клопотанням представників відповідача  суд залучив третьою особою у справі Головне управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області.

Протягом 2020-2021 року до суду надійшло понад 60 позовів від Міністерства юстиції, де позивач просив суд анулювати реєстраційні свідоцтва політичних партій. Наразі фактично кожний другий позов розглянуто судом. Зокрема, ОАСК ухвалив анулювати реєстраційні свідоцтва політичних партій «Нова демократія», «Третя Українська Республіка», «Партія захисників Вітчизни», «Нова сила», «Всеукраїнський патріотичний союз», «Народна партія України» та ін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати