22 квітня 2021, 16:24

Зловживання в ОАСК: ВАКС обрав запобіжний захід одному із суддів

Пресслужба ВАКС

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання прокурора САП та застосував до судді Окружного адміністративного суду Києва запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На сьогодні це становить 227 тис гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВАКС стягнув з нардепа ВРУ поточного скликання 1135 грн через неприбуття на допит"

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

На підозрюваного також поклали додаткові обов’язки: прибувати до прокурорів, слідчого судді, суду за першою вимогою; повідомляти прокурора, суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування із особами, зазначеними в ухвалі.

Строк дії обов’язків – до 22 червня 2021 року.

До підозрюваного може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід, якщо він не виконуватиме покладені на нього обов’язки.

Нагадаємо, 17 липня 2020 р. детективи НАБУ повідомили про підозру голові ОАСК, його заступнику та ще п’ятьом суддям цього суду, голові Державної судової адміністрації України. Також тривав процес вручення підозр ще чотирьом особам.

Через декілька днів НАБУ провело обшуки в ОАСК та оприлюднило розшифровку відео, на яких були розмови про тиск на суддів і на інші держоргани.

1 вересня 2020 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення повернути без розгляду Генеральному прокурору клопотання про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя голови ОАСК Павла Вовка у зв'язку з тим, що долучені до клопотання матеріали кримінального провадження не містять доказів належного вручення судді повідомлення про підозру і, відповідно, він не набув статусу підозрюваного. 

У жовтні 2020 року Київський апеляційний суд відмовив у апеляції прокурора на рішення Печерського районного суду міста Києва, яким було встановлено факт того, що голова ОАСК Павло Вовк не є підозрюваним у справі, яку розслідує НАБУ.

У листопаді 2020 року НАБУ оголосило у розшук голову ОАСК Павла Вовка

15 березня 2021 року ВАКС зупинив судове провадження на час розшуку голови ОАСК.

18 березня НАБУ відкрито матеріали слідства для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду.

0
0

Останні коментарі

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * кредит компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. в доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою в 3%, і ми можемо надати позику в будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

Додати коментар

Відмінити Опублікувати