09 грудня 2020, 15:37

«Життя без фізичного офісу можливе», - Юлія Перловська

Значна частина українського бізнесу легко могла б обійтися без фізичних офісів, переконана власниця групи компаній «КИТ» Юлія Перловська. І вимушений карантин якраз може стати дієвим поштовхом для цього. Про те, як це зробити, Юлія детально розповіла у своєму інтерв’ю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Австралія готує законопроєкт про те, щоб Google і Facebook платили за новини».

Великій компанії, за її словами, в ідеальному варіанті слід пройти кілька етапів: аналітика бізнес-процесів, оцифрування масиву документів, впровадження ERP-системи і налагодження дистанційної комунікації між співробітниками. Усім цим якраз і займається група компаній «КИТ», яку очолює Юлія. Наприклад, лише за минулий рік «КИТ» обробив більше 75 млн аркушів - це друге місце за обсягами серед європейських компаній.

А попереду ще багато роботи, оскільки в державі поступово назріває обов’язковий перехід до електронного формату як для державних, так і для приватних компаній. «Процес законодавчої фіксації обов’язкового створення електронних баз даних просувається дуже поволі, - констатує пані Перловська. - У минулому році було законодавчо закріплене створення єдиного електронного земельного кадастру (Закон України №340-IX від 5 грудня 2019 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству»), а наразі в парламенті обговорюють можливість зобов’язати роботодавців сканувати трудові книжки, щоб створити єдину базу даних працівників (законопроект №3623 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі»). Звичайно, це лише перші кроки, адже цифровізація передбачає не лише сканування трудових книжок. Держава рано чи пізно стане перед необхідністю створити бази даних усіх можливих документів, а разом з тим постане питання про повний перехід на електронний документообіг і взагалі електронний формат як у роботі держорганів, так і у веденні бізнесу».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати