19 травня 2022, 14:47

Здійснення судочинства в умовах війни: Комітет ВРУ рекомендує прийняти законопроєкт

Пресслужба ВРУ

Комітет з питань правової політики на засіданні розглянув проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо здійснення судочинства в умовах воєнного чи надзвичайного стану, реєстр. №7315.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Новопризначена суддя КСУ Грищук Оксана склала присягу"

Законопроєктом пропонується внести зміни до статей 11, 128 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та запровадити додаткове повідомлення учасників судового процесу про розгляд справи з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, в тому числі з використанням мобільного додатка Порталу Дія, а також отримання через відповідний додаток в електронній формі судового рішення по справі, виконавчого документу, виданого у формі електронного документу, особою, що є стороною по справі.

Крім того, пропонується передбачити можливість проведення зборів суддів дистанційно у режимі відеоконференції під час дії воєнного чи надзвичайного стану, а також під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

За результатами обговорення члени Комітету вирішили рекомендувати Верховній Раді включити законопроєкт до порядку денного сьомої сесії і прийняти його в першому читанні за основу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати