22 жовтня 2020, 11:28

Завершується реєстрація на навчальний курс «Модельні рішення для комунікації українських судів»

Проект ЄС «Право-Justice»

До 27 жовтня приймаються заявки на участь у тренінговій навчальній програмі «Модельні рішення для комунікації українських судів», присвяченій різним аспектам комунікації судової влади.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «ААУ запрошує до онлайн-участі у ІІІ Lviv Criminal Law Forum»

Навчальний курс розпочнеться 30 жовтня 2020 року та передбачає проведення 6 вебінарів на платформі Zoom.

Реєстрація до 27 жовтня включно за посиланням.

Курс буде цікавим та корисним для суддів-спікерів, прес-секретарів суду, а також всіх, хто дотичний до комунікацій, пов’язаних із правосуддям та судочинством.

Метою курсу є покращення комунікаційної взаємодії судової системи із громадськістю, збільшення якісної позитивної присутності теми діяльності судів в медіапросторі, сприяння формуванню позитивного іміджу судових інституцій серед стейкхолдерів та широкої громадськості. Під час курсу будуть охоплені різні аспекти ведення внутрішньої та публічної комунікації, стратегічні та кризові комунікації, робота з медіа та соцмережами.

Заявники отримають відповідь щодо результатів відбору 29 жовтня на e-mail. Лінк для участі та детальну програму буде надіслано відібраним учасникам.

Навчальний курс розроблений міжнародними та національними експертами Проекту ЄС «Право-Justice» в межах реалізації Ініціативи «Модельні суди». Тренерами та лекторами стануть міжнародні та національні експерти з великим практичним досвідом комунікацій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати