10 квітня 2020, 9:16

Засідання ВРП можуть відбуватися у режимі відеоконференції, але без членів ВРП, - зміни

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя затвердила зміни до свого Регламенту, згідно з якими засідання Ради та її Дисциплінарних палат (за винятком закритих) можуть відбуватися у режимі відеоконференції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП затвердила щорічну доповідь за 2019 рік про стан забезпечення незалежності суддів".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

"За наявності власних технічних засобів учасник засідання, який бажає взяти в ньому участь у віддаленому доступі, повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України", -  ідеться в повідомленні.

Також зазначається, що перед прийняттям рішення про зміни до Регламенту обговорювалася можливість участі у засіданні в режимі відеоконференції поза межами залу засідань самих членів ВРП. Однак члени Ради не дійшли згоди у цьому питанні.

Нагадаємо, ВРП надала згоду на утримання судді під арештом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати