09 квітня 2020, 17:05

ВРП надала згоду на утримання судді під арештом

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя на засіданні 9 квітня 2020 р. вирішила задовольнити подання заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Назара Івановича про надання згоди на утримання під арештом судді Турківського районного суду Львівської області Кріля Луки Михайловича та надати згоду на утримання судді під арештом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП повернула клопотання про продовження строку тимчасового відсторонення судді".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, 21 листопада 2019 р. ВРП за клопотанням САП тимчасово відсторонила суддю Турківського районного суду Львівської області Кріля Л.М. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження.

Наразі справу розглядає Вищий антикорупційний суд.

Як зазначається, 2 березня 2020 р. судді Турківського районного суду Львівської області Крілю Л.М. вручено складене того самого дня заступником Генерального прокурора - керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницьким Н.І. нове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Під час засідання ВРП було встановлено, що після відсторонення суддя Кріль Л.М. не вчинив дій щодо повернення матеріалів справи №458/867/19 стосовно притягнення до адміністративної відповідальності особи для подальшого скерування до іншого суду при цьому продовжував виконувати повноваження голови суду. У результаті провадження у вказаній справі було закрито судом за спливом строку.

У результаті ВРП встановила, що подання заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. про надання згоди на утримання під арештом судді Турківського районного суду Львівської області Кріля Л.М. відповідає вказаним вимогам закону, а мотиви, наведені у поданні, є обґрунтованими.

Нагадаємо, ВРП звільнила у відставку двох суддів ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати