05 лютого 2020, 15:09

Заробітна плата аудиторів та бухгалтерів зростає, - дослідження

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Згідно з дослідженням Accountancy & Finance, проведеним рекрутинговим агентством Reed, заробітна плата британських бухгалтерів та фінансистів у 2019 р. продовжувала зростати. Зокрема, винагорода керівників підвищилася на 3,2%, а в підсумку сягнула 42 тис. фунтів стерлінгів (54 599 дол.) за рік.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Brexit: прогноз для бухгалтерських та аудиторських фірм".

Про це зазначають у ПАБУ.

У своєму звіті Accountancy & Finance Salary Guide 2020 компанія Reed проаналізувала 7,5 млн вакансій, які публікувалися з 2016 р., та дійшла висновку, що фінансовий сектор - один із найстабільніших. Крім анонсованого зростання заробітної плати фахівців, що працюють у цьому секторі, також спостерігалося зростання кількості вакансій на 0,2%.

Так, заробітні плати спеціалістів, що отримують менше 40 тис. фунтів стерлінгів, включаючи помічника бухгалтера та менеджера з кредитного контролю, зросли найбільше - на 12,3 та 4,7% відповідно. Серед працівників, які отримують більше 40 тис. фунтів стерлінгів, найбільше підвищення відчули фінансовий директор (4,6%), головний бухгалтер (5%) та бухгалтер проєкту (4,7%).

Джон Форворд (John Forword), менеджер лондонської філії Reed Finance, зауважив: "Як і будь-який інший, сектор бухгалтерського обліку та фінансів зазнав негативного впливу економічної та політичної невизначеності, що спричинив Brexit. Попри це, фінансовий сектор долає виклики, а рівень зарплати працівників досі був стабільним. Хороша новина в тому, що останні 12 місяців спостерігався здоровий приріст заробітної плати, як і зростання кількості ролей, що, ми очікуємо, продовжиться й наступного року. Це позитивно сприймається працівниками, а також має сприяти залученню талантів, адже їм пропонується перехід у стабільний сектор, який пропонує безліч можливостей для кар’єрного розвитку. Ми очікуємо, що у 2020 р. бухгалтери та фінансисти будуть користуватися попитом, оскільки найближчим часом компанії потребуватимуть слушних порад, аби "залишатися на плаву" та відповідати викликам майбутнього. Потрібні люди та найкращі таланти відіграватимуть важливу роль у досягнені цієї мети, тому такі інструкції щодо рівня зарплат допоможуть зрозуміти, де саме існує конкуренція".

Нагадаємо, британський бізнес намагається автоматизувати ведення обліку та звітування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати