21 травня 2015, 14:20

Запуск «Либідь-1» може суттєво змінити законодавче регулювання супутникового зв’язку - Jurimex

Jurimex

20 травня 2015 в рамках Київського Міжнародного Телерадіоярмарку відбулася профільна конференція щодо супутникового телебачення. Під час конференції юристами юридичної фірми Jurimex була представлена аналітика поточного стану правового регулювання галузі, в якій роз'яснювалися законодавчі нюанси використання супутників для передачі телевізійних сигналів, повідомили у юрфірмі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юрій Крайняк, керуючий партнер юридичної компанії Jurimex, у своєму виступі зазначив, що на даний момент очікується дві основні події, які здатні суттєво вплинути на ситуацію на ринку - прийняття оновленого Закону про аудіовізуальні послуги, а також запуск українського супутника зв'язку «Либідь-1» .

«Запуск українського супутника може істотно змінити ситуацію на ринку зв'язку. Вже зараз законодавство забороняє українським підприємствам співпрацювати з іноземними телекомунікаційними компаніями. З огляду на те, що українських супутникових компаній поки немає, ця норма фактично не застосовується. Але все може змінитися після запуску, і неправильне застосування закону може призвести до монополізації ринку» - зазначив у своєму виступі Юрій Крайняк.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати