19 січня 2023, 14:41

Запорізький апеляційний суд залишив під вартою обвинувачену у держзраді

Пресслужба Запорізького апеляційного суду

Запорізький апеляційний суд повідомляє, що 18 січня колегія суддів розглянула апеляційну скаргу захисника обвинуваченої Г. – адвоката Шостак А.П. на ухвалу Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 16 грудня 2022 року, якою громадянці Г. продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Про це повідомила пресслужба Запорізького апеляційного суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оновлено Інструкцію з діловодства в місцевих та апеляційних судах".

Громадянка Г. обвинувачується у вчинені у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 111, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 111-1 КК України.

Так, вказана особа обвинувачується у тому, що, бувши заступником голови Бердянської РДА Запорізької області, вона добровільно погодилася обійняти посаду в окупаційній адміністрації, а саме посаду заступника голови Бердянського району, а також добровільно співпрацювала з представниками країни-окупанта.

В апеляційній скарзі сторона захисту просила ухвалу суду першої інстанції скасувати, постановити ухвалу, якою відмовити в задоволенні клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За результатами розгляду апеляційної скарги, колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ було вирішено залишити обвинуваченій Г. запобіжний захід – тримання під вартою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати