01 вересня 2015, 10:17

Законопроект щодо створення системи іномовлення в Україні рекомендований профільним комітетом ВР

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики провів позачергове засідання, на якому було розглянуто низку організаційних питань. Члени Комітету, зокрема, затвердили розклад засідань Комітету на 3 сесію Верховної Ради України восьмого скликання (з вересня 2015 року по січень 2016 року) та План роботи Комітету на той самий період, повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Члени Комітету також ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України включити законопроект про систему іномовлення України (№2334а) до порядку денного 3 сесії восьмого скликання, за результатами розгляду в першому читанні прийняти його за основу та підготувати до розгляду в другому читанні за скороченою процедурою.

Законопроектом пропонується на базі державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» та товариства з обмеженою відповідальністю «Банківське телебачення» створити державне підприємство «Іномовна телерадіокомпанія України «Ukraine Tomorrow».

Розгляд законопроекту, до участі в якому було запрошено Міністра інформаційної політики Юрія Стеця, розпочався у формі наради. Доповідач, голова Комітету Вікторія Сюмар, наголосила на важливості проекту, підкресливши, що він був суттєво доопрацьований робочою групою, до складу якої увійшли як члени Комітету, так і фахівці Мінінформполітики.

Ю.Стець зупинився на основних аспектах формування структури нових медіа в Україні, серед яких ключове місце відводиться системі іномовлення, що формується з урахуванням досвіду низки європейських держав-сусідів. Міністр презентував також новий формат годинної програми телеканалу іномовлення, яка виходитиме українською та російською мовами після запровадження системи іномовлення в повному обсязі.

В обговоренні законопроекту про систему іномовлення України виступила також Перший заступник Голови Комітету Ольга Червакова.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати