30 липня 2020, 18:42

Законодавці Японії закликають обмежити використання TikTok

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Законодавці з правлячої Ліберально-демократичної партії Японії вирішили вжити заходів щодо обмеження використання китайського відеододатку TikTok, побоюючись, що призначені для користувача дані можуть опинитися в руках уряду Китаю, повідомила громадська телекомпанія NHK. Група законодавців на чолі з колишнім міністром економіки Акірою Амарі прийняла це рішення на зустрічі у вівторок і планує представити пропозицію уряду вже у вересні, повідомила NHK.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


TikTok, що належить Beijing ByteDance Technology Co, стикається з проблемою контролю в Сполучених Штатах у зв'язку з побоюваннями, що Китай може змусити компанію передати свої, призначені для користувача, дані.

Так, начальник штабу Білого дому Марк Медоуз заявив, що в цьому місяці будуть вжиті заходи щодо усунення загроз для національної безпеки, що створюються TikTok.

У свою чергу TikTok заявив, що ніколи не надавав призначені для користувача дані в Китай і не буде робити цього, якщо його попросять. В Австралії додаток також знаходиться під пильною увагою у зв'язку з потенційними ризиками для конфіденційності даних, в той час як в Індії він був заборонений в кінці червня разом з 58 іншими додатками китайського походження, які розглядаються як загроза національній безпеці.

Джерело

Japan lawmakers to urge government to put curbs on TikTok use: NHK

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати