12 лютого 2024, 10:04

Захист довкілля: Презентовано екологічний договір для України

Пресслужба Міндовкілля

Екологічний договір для України, як новий механізм захисту довкілля, презентували Президенту України, представникам дипломатичних установ та громадськості.
Документ розробила Міжнародна робоча група щодо екологічних наслідків війни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Що зміниться в базовому фінансуванні напрямів наукової діяльності ЗВО?"

Про це повідомляє пресслужба Міндовкілля.

"Через два тижні буде два роки повномасштабного вторгнення росії в Україну. За цей час задокументовано понад 3700 злочинів проти природи. Збитки, які росія нанесла довкіллю України, складають 56,7 млрд євро", - зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

За словами Міністра, якщо на початку російської війни, Україна була сфокусована на оцінці збитків довкіллю від війни. Наразі вектор руху зосереджений ще й на досягненні справедливості та притягненні агресора до відповідальності, запобіганні війн будь-де в майбутньому та створенні найкращих алгоритмів відновлення довкілля.

"По суті, Environmental Compact є тією дорожньою картою, якою ми рухаємося. А ще цей документ є основою, у рамках якої ми можемо робити такі проекти як Довкіллєва Декларація", - наголосив Руслан Стрілець.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати