05 грудня 2022, 18:23

За змову на торгах щодо автівок для Держекоінспекції учасників оштрафовано на 25,8 млн грн

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України оштрафував дві компанії за змову на торгах, оголошених Державною екологічною інспекцією України. Мова йшла про придбання для технічного переоснащення легкових автомобілів з гібридною силовою установкою. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «АМКУ оштрафував туристичну компанію за копіювання бренду конкурента: що відомо»

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

За результатами торгів переможцем було визнано  ТОВ «АРТСІТІ», з яким надалі було укладено договір на загальну суму 35 800 000,00 грн (з ПДВ).  

Водночас Антимонопольний комітет України встановив, що вказані суб’єкти господарювання узгодили між собою умови участі у торгах і таким чином конкуренцію між ними було усунуто.

Відповідно АМКУ визнав ТОВ «АРТСІТІ» і ТОВ «АРТМОТОР» причетними до вчинення порушення, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції». 

За це порушення на зазначених суб’єктів господарювання накладено штрафи загальною сумою 25 868 093 грн.

Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», це є підставою для відхилення його тендерної пропозиції замовниками.  Зі Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися тут (постійно оновлюється).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати