01 лютого 2021, 18:00

За якою адресою подається річна податкова декларація про майновий стан і доходи?

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що фізична особа - платник податку подає податкову декларацію про майновий стан і доходи за звітний період у встановлені Податковим кодексом України (далі – ПКУ) строки до контролюючого органу за своєю податковою адресою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Декларування 2021: оподаткування іноземних доходів".

Так, у разі якщо платник податку проживає не за місцем реєстрації (прописки) – декларація подається до контролюючого органу за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними.

Також у разі якщо фізична особа знята з реєстрації за однією адресою, але ще не зареєстрована за іншою – декларація подається до податкового органу за попередньою податковою адресою.

У ДПС нагадали, що податковою адресою платника податків - фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.

Платник податків - фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.

Довідково: відповідно до ст.6 Закону України від 11 грудня 2003 року № 1382-IV "Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання в Україні" громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

Нагадаємо, об’єднана звітність із ПДФО та ЄСВ вперше подається за І квартал 2021 р.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати