15 червня 2020, 15:22

За вихідні дні поліція склала 16 адмінпротоколів щодо власників нічних клубів та барів

Прес-служба КМДА

Робота барів, нічних клубів та розважальних центрів у столиці досі заборонена, за вихідні поліція склала 16 адміністративних протоколів щодо власників нічних клубів та барів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рішення про необов’язковість складання ЗНО є виваженим, - Кличко".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Хочу підкреслити: бари, нічні клуби, розважальні центри місто відкривати не дозволяло. Сьогодні можуть працювати тільки літні майданчики кафе та ресторанів. Контроль за дотриманням карантинних обмежень покладений на правоохоронні органи. Вони складають адмінпротоколи про порушення. Наскільки я знаю, за вихідні дні поліція склала 16 адміністративних протоколів щодо власників нічних клубів та барів", – повідомив Віталій Кличко.

Зазначається, що штраф для закладів-порушників становить від 34 до 340 тисяч гривень.

"І я знову звертаюся до правоохоронців: одразу реагувати на інформацію про подібні порушення і припиняти їх. Інакше – ми не втримаємо епідеміологічну ситуацію!" – наголосив Віталій Кличко.

Що стосується пляжів, мер зазначив, що вони сьогодні відкриті тільки як прибережні зони відпочинку. Купатися на них заборонено.

Нагадаємо, з 1 липня Київ змінює умови надання пільгового проїзду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати