24 травня 2023, 15:54

За програмою єРобота підприємці отримали гранти на 3 млрд грн на розвиток бізнесу

Пресслужба Мінекономіки України

За майже рік дії урядової програми єРобота 4600 підприємців отримали від держави гранти для започаткування й розвитку бізнесу на 3 млрд грн. Про це зазначила заступник міністра економіки України Тетяна Бережна в ефірі Національного телемарафону, повідомила пресслужба Мінекономіки України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ірина Мудра: Міжнародний Реєстр збитків запрацює з серпня цього року".

"За результатами першого року дії програми єРобота було видано 4600 грантів на загальну суму майже 3 млрд грн. З них по програмі "Власна справа", за якою можна отримати мікрогрант до 250 тис. грн на старт або розширення бізнесу, вже видано 4189 мікрогрантів на 1 млрд грн. Ми очікуємо, що українці, які отримали ці мікрогранти, створять 11 тисяч робочих місць", розповіла Тетяна Бережна.

Як зазначається, програма "Власна справа" діє з липня минулого року і за цей час Мінекономіки, як адміністратор програми, кілька разів вносило зміни до неї, реагуючи на потреби підприємців. Зокрема, нещодавні зміни передбачають розширення напрямів використання мікрогранту – відтепер підприємці зможуть придбати за ці кошти транспортні засоби, потрібні для здійснення підприємницької діяльності. Також було збільшено з 15 до 20 робочих днів термін, впродовж якого особа, що виграла грант, має зареєструватися як ФОП, якщо вона не є підприємцем, та укласти угоду на отримання мікрогранту і відкрити банківський рахунок для зарахування коштів. 

Окрім того, Тетяна Бережна наголосила, що ключовою метою грантових програм є створення робочих місць. Зокрема, отримувач мікрогранту має створити 1-2 робочих місця залежно від суми гранту та працевлаштувати на них людей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати