20 жовтня 2020, 15:47

За несплату ренти за користування радіочастотним ресурсом України передбачена відповідальність

Прес-служба ДПС

У разі несплати рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, або сплати її в неповному обсязі, платниками рентної плати протягом шести місяців, контролюючі органи подають інформацію про таких платників до національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, для вжиття до них заходів згідно з законодавством.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміни у законодавстві, що стосуються спрощення обміну е-документами з контролюючими органами"

Інформацію про платників рентної плати, які користуються радіочастотним ресурсом України для розповсюдження телерадіопрограм і протягом шести місяців не сплатили рентну плату або сплатили її не в повному обсязі, контролюючі органи подають до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення для вжиття до них заходів згідно із законодавством (пп. 258.2.4 п. 258.2 ст. 258 Податкового кодексу України).

Також, ст. 58 Закону України від 01.06.2000 № 1770-ІІІ «Про радіочастотний ресурс України» передбачено, що за несвоєчасну сплату щомісячного збору за користування радіочастотним ресурсом України справляється пеня згідно із законами України.

Поряд з цим, у разі несплати щомісячного збору протягом шести місяців, відповідна ліцензія на користування радіочастотним ресурсом України, а також дозволи на експлуатацію анулюються без компенсації збитків користувачу радіочастотного ресурсу України зі стягненням суми заборгованості в судовому порядку.

Нагадаємо, з 1 вересня змінилися розміри ЄСВ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати