28 жовтня 2020, 18:35

З 15 листопада Кабмін повністю перейде на електронний документообіг

Прес-служба Мінцифри

Відтепер документи та постанови, винесені на Кабмін, будуть лише в електронній формі, без права вимагання їх дублювання на папері. Уряд схвалив відповідну постанову за ініціативи Мінцифри.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Михайло Федоров: понад 50 тисяч ФОП відкрито онлайн на порталі Дія у 2020 році"

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Сьогодні відбулося перше засідання Уряду повністю онлайн, на якому прийняли постанову про можливість схвалювати нормативно-правові акти через електронний документообіг. Це останній крок до 100% відмови від паперу в роботі Кабміну”, — прокоментував Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Згідно із постановою електронна форма — первинна (основна) форма підготовки актів КМУ. Повний пакет супровідних документів формується та зберігається в електронній системі. Паперові примірники готуються як виключення або у випадках, передбачених законодавством. Крім того, електронна взаємодія органів виконавчої влади — тепер основний інструмент погодження актів. 

Винятки становитимуть документи, що містять інформацію з обмеженим доступом.

Зазначається, що таке рішення дозволить значно скоротити бюджетні витрати, пов'язані зі створенням, проходженням та надсиланням паперових документів і пришвидшить прийняття рішень. А також удосконалить документообіг в СКМУ. 

Нагадаємо, Мінцифра створює портал про українську IT-екосистему.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати