02 листопада 2021, 19:17

Юридичні проблеми? Ні, не чув! Або чому британський бізнес не знає, коли залучати юристів

Дослідження LawtechUK та Ради юридичних послуг Великобританії показало, що багато малих і середніх підприємств (далі – МСП) не знають, коли та чи варто залучати юристів, а деякі не усвідомлюють, коли у них виникають юридичні проблеми. Тому незадоволені юридичні потреби малого бізнесу дають широкі можливості для ІТ-сфери щодо розробки технологій для вирішення юридичних питань.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Незабезпечення стандарту обслуговування: британська юрфірма заплатила штраф за зміну оплати послуг"

Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.

Дослідження включало опитування 40 МСП з різних секторів, у тому числі й тих, які раніше використовували юридичні технології. В результаті було встановлено, що більшість малих і середніх підприємств вбачають роль юридичних технологій, зокрема, в пошуку постачальника юридичних послуг на ринку та в підготовці юридичних документів.

Дослідження показало, що МСП розчаровані тим, що вирішення юридичних питань може бути дорогим і тривалим. Підприємства шукають рішення, які мають хороше співвідношення ціни та якості, не заберуть у них багато часу та забезпечать впевненість у результаті справи.

Ініціатива LawtechUK, яка отримала 2 млн фунтів стерлінгів державного фінансування, вже визначила малий бізнес як майданчик для впровадження нових технологій щодо вирішення юридичних питань. У звіті Lawtech UK за 2021 р. зроблено висновок, що британські МСП можуть заощадити до 8,6 млрд фунтів стерлінгів щороку, використовуючи продукти та послуги Lawtech.

Тим часом Рада юридичних послуг, яка розглядає технології як ключ до своєї місії «переформувати юридичні послуги», визначила, що лише чверть малих підприємств отримують професійну допомогу для вирішення юридичних питань, тоді як половина намагається вирішувати їх самостійно. Лише один з десяти власників малого бізнесу вважає адвокатів економічно ефективними.

Дженіфер Своллоу, директор LawtechUK, зазначила, що Lawtech може надати малому бізнесу доступ до юридичної підтримки, яка є своєчасною, доступною, зручною та надійною: «Це необов’язково означає відмову від юристів-людей. Дебати часто розгортаються навколо технології, яка замінює наявні послуги, але наше дослідження показує, що юридичні технології пропонують нові можливості для постачальників юридичних послуг з метою задоволення потреб МСП».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати