07 жовтня 2021, 19:03

Незабезпечення стандарту обслуговування: британська юрфірма заплатила штраф за зміну оплати послуг

Орган регулювання діяльності адвокатів оштрафував національну британську фірму Irwin Mitchell за зміну механізмів фінансування послуг 8 років тому.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Британські юрфірми Magic сircle піднімають зарплату молодим фахівцям"

Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.

У повідомленні про прийняте рішення регулятор зазначив, що фірма не надала належних порад клієнтам перше, ніж перевести фінансування їхніх справ з юридичної допомоги на угоду про умовний збір. Договір про умовний збір — це угода з законним представником, яка передбачає оплату його зборів та витрат (або будь-якої їхньої частини) лише за певних обставин, зазвичай за умови, що клієнт виграє справу. Також зазначається, що компанія не діяла в інтересах клієнтів та не забезпечила належний стандарт обслуговування, а також не гарантувала клієнтам можливість приймати обґрунтовані рішення щодо наявних варіантів фінансування послуг адвокатів.

Irwin Mitchell була зобов'язана сплатити штрафи у розмірі 9 тис. і 1 350 фунтів стерлінгів.

Компанії раніше вже загрожували штрафи за переведення справ на більш вигідний режим оплати витрат. У березні 2018 р. Апеляційний суд позбавив фірму 270 тис. фунтів стерлінгів витрат, встановивши, що клієнтам не було надано належних порад щодо зміни фінансування у позовах проти трьох трастів NHS. Лорд-суддя Льюїсон сказав у своєму рішенні: «Підсумок полягає в тому, що в кожному з трьох випадків поради, надані клієнту, перебільшували, а в двох випадках створювали помилки щодо недоліків фінансування юридичної допомоги».

Прес-секретар компанії прокоментував: «Це питання виникло і тривало протягом короткого періоду у 2013 р., коли сам орган регулювання діяльності адвокатів зазначив, що відбулася значна плутанина щодо того, як буде фінансуватися юридична допомога та інші послуги компаній. З того часу ми вжили заходів для виправлення проблем, що виникають у зв'язку з рішеннями про перехід на іншу систему фінансування».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати