30 березня 2023, 11:12

Юридична фірма Peterka & Partners розпочинає роботу в Хорватії

Peterka & Partners

Peterka & Partners, провідна юридична фірма Центральної та Східної Європи, оголосила про відкриття нового офісу в Хорватії. Новий офіс, розташований у Загребі, розпочав роботу 1 березня 2023 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Це є важливою віхою для фірми, яка протягом останніх семи років працювала над розширенням своєї присутності в Хорватії. Новий офіс надаватиме комплексні юридичні послуги як міжнародним, так і локальним хорватським клієнтам.

«Наша експансія в Хорватію є важливим кроком для нас, оскільки ми продовжуємо зростати та збільшувати свою присутність у регіоні Центральної та Східної Європи. Ми прагнемо надавати нашим клієнтам високоякісні юридичні послуги в усьому регіоні ЦСЄ, і ми віримо, що наш новий офіс у Загребі допоможе нам досягти цієї мети», – коментує керуючий партнер Peterka & Partners Ондржей Петерка.

Новий офіс очолить Аня Харамія, яка має великий досвід роботи в юридичній сфері в Хорватії. «Я дуже рада очолити новий офіс Peterka & Partners у Загребі. Ми раді можливості збільшити регіональну взаємодію в рамках групи Peterka & Partners і надавати нашим клієнтам найкращі юридичні поради та рішення», — коментує новопризначена партнерка.

В рамках організаційної структури Peterka & Partners, офіс у Загребі стане єдиним контактним пунктом для координації юридичних послуг у колишній Югославії.

Для отримання додаткової інформації про Peterka & Partners та її послуги завітайте на веб-сайт Peterka & Partners.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати