24 березня 2015, 12:47

ЮК Jurimex захистила державну лотерею від «борців» із гральним бізнесом

Jurimex

Юристи та адвокати ЮК Jurimex реалізовали масштабний проект із захисту прав найбільшого в Україні оператора державних лотерей «М.С.Л.» у боротьбі з протиправними діями окремих представників правоохоронних органів, які провадилися під гаслом боротьби з гральним бізнесом. Про це «Юридичній газеті» повідомили представники юридичної компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«З грудня 2014 року Міністерством внутрішніх справ України була розпочата активна програма по «ліквідації» нелегального грального бізнесу в Україні, яка безпідставно була використана у деяких регіонах держави проти операторів держаних лотерей, що здійснюють законну діяльність з випуску та проведення лотерей на всій території України», - констатується у повідомленні компанії.

Як зазначається, завдяки розробленій Jurimex стратегії захисту прав оператора, побудові чіткої правової позиції та відстоювання її на всіх ланках судової та провоохоронної системи, перемогам в понад 250 судових справах, за короткий двомісячний період, вдалося зупинити протиправні дії щодо оператора державних лотерей з боку окремих корумпованих посадових осіб, а також притягнути їх до відповідальності. В результаті, робота оператора відновлена у всіх регіонах, повернуто вилучене обладнання, відкрито ряд кримінальних проваджень відносно протиправних дій працівників правоохоронних органів, ініціювано низку судових справ проти посадових осіб правоохоронних органів.

Як відзначають у Jurimex, фахівці компанії створили прецедентну судову практику щодо правомірності діяльності оператора лотерей та його розповсюджувачів у сфері проведення лотерей на підставі ліцензії. Термін дії ліцензії закінчився в лютому 2014 року, однак підзахисний має право на продовження своєї господарської діяльності в силу норм Закону України "Про державні лотереї" до моменту набрання чинності нормативно - правових актів, які регламентуватимуть порядок отримання нових ліцензій операторами лотерей.

Над проектом працювали одночасно 30 юристів та адвокатів компанії під керівництвом партнера Jurimex Марини Слободніченко та керуючого партнера адвокатського об’єднання Jurimex Ярослава Толкачова.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати