06 жовтня 2021, 13:32

ЮФ «АНК» виступила партнером Школи з морського права

ЮФ «АНК»

Юридична фірма «АНК» виступила партнером Всеукраїнської школи з морського права, яка працювала 2–3 жовтня на базі НУ «Одеська юридична академія». Організатором Школи стала Ліга студентів Асоціації правників України. Школа проходить вже 11-й рік поспіль за підтримки ЮФ «АНК» та інших юридичних компаній.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЮФ «АНК» захистила інтереси провідного судновласника у митній справі"

Цього року Школу відвідали майже півсотні студентів з Одеси, Миколаєва, Києва та Харкова, які отримали унікальну можливість прослухати лекції з морського права від практикуючих морських юристів та взяти участь у розв’язанні практичного завдання. Зокрема, адвокат, морський юрист ЮФ «АНК» Костянтин Моряков виступив з лекцією, присвяченою арешту суден та звільненню їх з-під арештів. Він не лише проаналізував ключові положення законодавства, які регулюють питання арешту суден, але й поділився практичними кейсами у справах про арешт суден з практики фірми.

У рамках case study студентам було запропоновано розглянути претензію портового оператора до судновласника у зв’язку з пошкодженням портового майна під час завантаження судна.

Найактивнішими студентами Школи, на думку ЮФ «АНК», стали Євген Каташинський та Ангеліна Колеснік, які отримали на пам’ять по екземпляру довідника Shipping & International Trade Law, співавторами якого є юристи ЮФ «АНК».

Артем Волков и Мария Лапшина

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати