31 січня 2022, 11:41

Які рішення ухвалила РАУ на засіданні 28 січня

Пресслужба НААУ

На засіданні 28 січня 2021 р. Рада адвокатів України визнала звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною і ухвалила низку рішень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "РАУ включила документи про знання української мови до умов допуску до кваліфіспиту"

Через неповноважність конференція адвокатів м. Києва не сформувала органи адвокатського самоврядування столиці - рішення РАУ

Рада адвокатів України визнала звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною, відтак, прийняті нею рішення не мають юридичних наслідків.

У результаті, у Києві відсутні належним чином обрані голови Ради адвокатів та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії, ревізійної комісії, а також не визначений і не обраний персональний склад РАР, КДКА і ревізійної комісії; відсутні представники адвокатської спільноти у РАУ і ВКДКА.

РАУ визнала, що не набули відповідних повноважень керівників та членів органів адвокатського самоврядування адвокати Петро Рябенко, Катерина Нікітюк, Ігор Черезов, Валерій Кострюков, Юрій Григоренко, адвокати Олег Березюк, Олександр Вознюк, Валерій Джяутов, Олександр Дульський, Сергій Кравчук, Тетяна Мироненко, Ростислав Пукало, Владислав Ситюк, Євген Якима, Зоя Ярош, Вадим Красник, Сергій Шутий, Володимир Клочков, Андрій Подосінов, Микола Голодняк, , Ігор Коржук, Едуард Угрінчук, Надія Корінна, Ровшанбек Розметов, Олена Наумова, Сергій Трофімов, Олександр Черних, Ольга Бєгунова та Сергій Лапутько; Володимир Волощук, Сергій Комлєв, Олена Карнаух-Голодняк, Олександр Нагорний, Діана Назаренко, Наталія Неупокоєва, Євген Солодко, Артур Шаблієнко, Олександр Бойченко, Наталія Вознюк, Олександр Вольвак, Тетяна Гнатюк, Олексій Дрюк, Оксана Ордін, Андрій Пархета, Вадим Риков, Леонід Танцюра й Олександр Усович.

РАУ взяла до відома висновок робочої групи, який встановлює, що мандатна комісія конференції адвокатів не отримала від головуючого конференції та від голови Ради адвокатів м. Києва протоколів зборів адвокатів по районах міста Києва та реєстраційних списків, які б давали право здійснити заміну тимчасових посвідчень на мандати делегатів конференції адвокатів міста Києва. Також конференцією не було затверджено порядок денний та допущено порушення в частині порядку голосування та підрахунку його результатів.

РАУ адмініструватиме ЄРАУ Ради адвокатів Києва до обрання повноважного голови ради

Рада адвокатів України заблокувала електронні ключі доступу до адміністративної панелі ЄРАУ, видані раніше Петру Рябенку як голові Ради адвокатів м. Києва на підставі того, що конференція адвокатів м. Києва 7 листопада 2021 року не була повноважною і відтак не обрала Петра Рябенка головою РАР на другий термін.

Обов’язки адміністратора реєстру Першого рівня у м. Києві виконуватиме Рада адвокатів України до обрання належного голови РАмК.

Таким рішенням РАУ унеможливлює порушення при внесенні відомостей до ЄРАУ не уповноваженою особою та/або органом, сформованим всупереч приписів закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та рішень вищих органів адвокатського самоврядування.

РАУ створила оргкомітет для проведення конференції адвокатів міста Києва

РАУ поклала на оргкомітет обов’язок провести конференцію адвокатів міста Києва, затвердивши для неї порядок денний.

Керівником оргкомітету призначено Вадима Красника, секретарем – Надію Корінну. Також до складу оргкомітету увійшли понад 30 адвокатів. Змінювати кількісний та персональний склад Організаційного комітету дозволено Голові НААУ, РАУ Лідії Ізовітовій шляхом винесення нею розпоряджень.

До обрання нового складу Ради адвокатів Києва виїзд на обшуки здійснюватиме Комітет захисту прав адвокатів НААУ

РАУ доручила Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ сприяти забезпеченню гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних та соціальних прав адвокатів з робочим місцем згідно даних ЄРАУ у місті Києві, у тому числі забезпечити присутність членів вказаного Комітету у разі проведення у таких адвокатів обшуку чи огляду житла, іншого володіння адвоката, приміщень, де він здійснює адвокатську діяльність, тимчасового доступу до речей і документів адвоката.

Нагадаємо, що згідно із статтею 23 закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» під час проведення обшуку чи огляду житла, іншого володіння адвоката, приміщень, де він здійснює адвокатську діяльність, тимчасового доступу до речей і документів адвоката має бути присутній представник ради адвокатів регіону, крім випадків, передбачених абзацом четвертим цієї частини. Для забезпечення його участі службова особа, яка буде проводити відповідну слідчу дію чи застосовувати захід забезпечення кримінального провадження, завчасно повідомляє про це раду адвокатів регіону за місцем проведення такої процесуальної дії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати